Singapur ile açılan 2. GlobalStars çağrısına sunulacak proje fikirlerine ortak arayan katılımcıların fikirlerini paylaşabilmelerine ve sunulan fikirlere ortak olarak dahil olabilmelerine imkan sağlayan bir sanal proje pazarı (Virtual Marketplace) kurulmuştur. Fikir sahipleri ile iletişime geçmek ve projenize ortak bulmak için https://eureka-globalstars-singapore-open-competition.b2match.io/ üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Bununla birlikte Singapur’dan ve çağrıya katılan diğer ülkelerden firmaların proje fikirlerinin kısa tanıtıcı sunumlarını (pitching session) yapabilecekleri iki ayrı etkinlik düzenlenecektir. 15 ve 16 Temmuz 2020 tarihlerinde düzenlenecek etkinliklere katılmak ve sunum yapmak için kayıt olunması gerekmektedir.

İki gün sürecek olan etkinliklerin ilk günü 15 Temmuz 2020 Çarşamba Türkiye saati ile 11:00-12:30 arasında Singapurlu firmalar fikirlerini sunacaklardır. 16 Temmuz 2020 Perşembe günü Türkiye saati ile 11:00-12:30 aralığı ise katılımcı 14 EUREKA ülkesinden şirketlerin Singapurlu katılımcılara fikirlerini sunmaları için ayrılmıştır.

  • Etkinliğe katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  • Etkinlikte sunum yapmak için buradan kayıt olabilirsiniz.

GlobalStars çağrısı hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi için:

Umut EGE
T +90 312 298 18 61
eureka@tubitak.gov.tr