Bu sene on birincisi düzenlenecek olan "Korea EUREKA Day" etkinliği Covid-19 salgını nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek. Güney Kore inovasyon ekosisteminin önemli paydaşları ve Eureka üyesi ülkelerden ilgilileri bir araya getirecek etkinlikte katılımcılara çeşitli seminerleri dinleme, Global Tech Forum'a katılma ve ikili görüşmeler gerçekleştirme fırsatları sunulacak.

Yenilikçi proje fikirlerinize ortak aramak, ilgilendiğiniz teknoloji alanlarındaki geleceğe yönelik trendleri takip etmek ve çeşitli ülkelerden paydaşlar ile ağ kurup ve işbirliği yapabilmenizi sağlayacak eşleştirme etkinliği 24 Kasım 2020 günü düzenlenecek. İkili görüşme etkinlikleri sayesinde fikirlerinizi ilgililer ile detaylıca tartışabilir, Eureka projeleri için konsorsiyum oluşturma şansı yakalayabilirsiniz.

İkili görüşme etkinliklerine ücretsiz olarak kayıt olabilir, proje fikrinizin kısa tanıtıcı sunumunu siteye yükleyebilir ve yüklenen fikirleri inceleyip fikir sahipleri ile önceden ayarlanmış randevulu görüşmeler yapabilirsiniz. Web sitesine kayıt olurken kapsamlı bir şirket profili oluşturup; faaliyet alanlarınız, ilgilendiğiniz teknoloji alanları, aradığınız ortak profili ve proje fikriniz gibi konuları detaylıca belirtmeniz önerilir.

"Kore EUREKA Günü 2020" etkinliği hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İkili görüşme etkinliklerine kayıt olmak için lütfen tıklayınız.